Lekarze stomatolodzy

MARZANNA KOZŁOWSKA

manhattan-dent ŁódźJestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jednak dla mnie nauka nigdy się nie kończy. W celu poszerzania swojej wiedzy zawodowej uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, między innymi w zakresie nowoczesnych technik w stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji. Od 1996 roku prowadzę własną praktykę stomatologiczną. Wykorzystuję wszelkie sposobności na zdobywanie dodatkowych kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych, konferencjach i sympozjach naukowych. W latach 2004-2014 pracowałam w prywatnych klinikach w Szwecji, Norwegii i Irlandii. Umożliwiło mi to dostęp do najnowocześniejszych metod diagnostyki i leczenia oraz zastosowanie sprzętu najnowszej generacji.

Dominującym celem mojej praktyki jest wykonywanie zabiegów minimalnie inwazyjnych, mając na względzie dobro pacjentów. Wprowadziłam w moim gabinecie bezwiertłowe leczenie metodą abrazji powietrznej. Wykonuję mosty na włóknach szklanych maksymalnie oszczędzając twarde tkanki zęba. Proponuję również szeroką gamę zabiegów profilaktycznych.

Z przyjemnością zadbam o piękny uśmiech i doskonałe samopoczucie moich Pacjentów. Mam nadzieję, że wprowadzone przeze mnie metody leczenia spełnią Państwa oczekiwania.


BARBARA KOZŁOWSKA

Lekarz stomatolog z ponad 10 letnim stażem zawodowym. Od 2007 roku absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Łodzi.

Systematycznie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej i protetyki. Swój zawód wykonuje z pełnym zaangażowaniem i dużą troską o zdrowie i komfort pacjenta.

 

 


ALEKSANDRA SĘK

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczestniczka licznych warsztatów i konferencji naukowych.

Zajmuje się głownie leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, wykonuje również zabiegi z zakresu endodoncji i profilaktyki-zabiegi higienizacyjne wraz z instruktażem.

Zawsze zadba o dobry kontakt z pacjentem i przekazanie mu kompetentnych informacji w zrozumiały i prosty sposób, dokładając wszelkich starań aby otoczyć pacjenta profesjonalną opieką i zapewnić mu jak największy komfort i bezstresowe leczenie.

 

 


ROKSANA BRZOZOWSKA

Od 2018 absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i dziecięcą oraz chirurgią stomatologiczną, wykonuje również zabiegi z zakresu higieny i profilaktyki.

Zawsze przedstawia swoim pacjentom możliwe warianty leczenia i przybliżą przebieg zabiegu, starając się zminimalizować stres i zadbać o komfort pacjenta oraz jego piękny i zdrowy uśmiech. 

JOLANTA KRYSIAK

Od 1983 absolwentka Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi.
Lekarz stomatolog z wieloletnim stażem pracy, specjalizacją w dziedzinie chirurgii szczękowej, dużym doświadczeniem zawodowym i ogromną wiedzą z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach prowadzonych przez uznanych specjalistów krajowych i zagranicznych.
W naszym gabinecie pani doktor wykonuje bardzo skomplikowane zabiegi, zajmuje się głownie usuwaniem zębów mądrości, dłutowaniem zębów zatrzymanych, zabiegami resekcji i hemisekcji.