Lekarze stomatolodzy

MARZANNA KOZŁOWSKA

manhattan-dent ŁódźJestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jednak dla mnie nauka nigdy się nie kończy. W celu poszerzania swojej wiedzy zawodowej uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, między innymi w zakresie nowoczesnych technik w stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji. Od 1996 roku prowadzę własną praktykę stomatologiczną. Wykorzystuję wszelkie sposobności na zdobywanie dodatkowych kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych, konferencjach i sympozjach naukowych. W latach 2004-2014 pracowałam w prywatnych klinikach w Szwecji, Norwegii i Irlandii. Umożliwiło mi to dostęp do najnowocześniejszych metod diagnostyki i leczenia oraz zastosowanie sprzętu najnowszej generacji.

Dominującym celem mojej praktyki jest wykonywanie zabiegów minimalnie inwazyjnych, mając na względzie dobro pacjentów. Wprowadziłam w moim gabinecie bezwiertłowe leczenie metodą abrazji powietrznej. Wykonuję mosty na włóknach szklanych maksymalnie oszczędzając twarde tkanki zęba. Proponuję również szeroką gamę zabiegów profilaktycznych.

Z przyjemnością zadbam o piękny uśmiech i doskonałe samopoczucie moich Pacjentów. Mam nadzieję, że wprowadzone przeze mnie metody leczenia spełnią Państwa oczekiwania.


BARBARA KOZŁOWSKA

Lekarz stomatolog z ponad 10 letnim stażem zawodowym. Od 2007 roku absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Łodzi.

Systematycznie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej i protetyki. Swój zawód wykonuje z pełnym zaangażowaniem i dużą troską o zdrowie i komfort pacjenta.

 


MACIEJ BUKSZTEL
 
Lekarz stomatolog z ponad 7 letnim stażem pracy, absolwent Wydziału Lekarsko Dentystycznego w Łodzi.
W celu poszerzenia swojej wiedzy uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach w zakresie nowoczesnych technik z dziedziny endodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej.
Rozszerzając zakres swoich umiejętności bierze udział w kursach i sympozjach naukowych z dziedziny IMPLANTOLOGII.
 
W codziennej pracy zajmuje się zwykle pacjentami z problemami endodontycznymi i chirurgicznymi  –  przeprowadza również zabiegi usuwania zębów mądrości!
 
Wszystkie zabiegi wykonuje pod MIKROSKOPEM!!!