Nasz zespół

Z przyjemnością zadbam o piękny uśmiech
i doskonałe samopoczucie moich Pacjentów. Mam nadzieję, że wprowadzone przeze mnie metody leczenia spełnią Państwa oczekiwania

Marzanna Kozłowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jednak dla mnie nauka nigdy się nie kończy. W celu poszerzania swojej wiedzy zawodowej uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, między innymi
w zakresie nowoczesnych technik w stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji. Od 1996 roku prowadzę własną praktykę stomatologiczną. Wykorzystuję wszelkie sposobności na zdobywanie dodatkowych kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych, konferencjach i sympozjach naukowych. W latach 2004-2014 pracowałam w prywatnych klinikach w Szwecji, Norwegii i Irlandii. Zważywszy na to uzyskałam dostęp do najnowocześniejszych metod diagnostyki i leczenia oraz zastosowanie sprzętu najnowszej generacji.

Dominującym celem mojej praktyki jest wykonywanie zabiegów minimalnie inwazyjnych, mając na względzie dobro pacjentów. W wyniku czego, wprowadziłam w moim gabinecie bezwiertłowe leczenie metodą abrazji powietrznej. Wykonuję mosty na włóknach szklanych maksymalnie oszczędzając twarde tkanki zęba. Proponuję również szeroką gamę zabiegów profilaktycznych.

Maciej Buksztel

Lekarz stomatolog z ponad 7 letnim stażem pracy, absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Łodzi.

W celu poszerzenia swojej wiedzy uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach w zakresie nowoczesnych technik z dziedziny endodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej. Rozszerzając zakres swoich umiejętności bierze udział w kursach i sympozjach naukowych z dziedziny IMPLANTOLOGII.
W codziennej pracy zajmuje się zwykle pacjentami z problemami endodontycznymi i chirurgicznymi  –  przeprowadza również zabiegi usuwania zębów mądrości.

Wszystkie zabiegi wykonuje pod MIKROSKOPEM!!!